دانلود کتاب تکنیک های درمان بی خوابی و میسوفونیا ( حساسیت به صدا)

دسته بندي : جزوه » روانشناسی و روانپزشکی

درباره‌ی کتاب تکنیک های درمان بی خوابی و میسوفونیا ( حساسیت به صدا)

به جرات می توان گفت که کتاب تکنیک های درمان بی خوابی و میسوفونیا، اولین کتابی است که مخصوص جامعه ایرانی و در شرایط زندگی کنونی نوشته شده است.

این کتاب در مورد بیخوابی، میسوفونیا یا حساسیت به صدا و رفع مشکلاتی از قبیل بی خوابی دائمی، کم خوابی و خستگی، استرس ناشی از بی خوابی، چگونه بخوابیم وقتی امتحان یا قرار مهمی داریم،خوابیدن با وجود سر و صدا، صدای دائمی دویدن بچه ها در یک آپارتمان،بیزاری از صدای جویدن و تخمه شکستن، تمرکز برای درس خواندن، صدای آزاردهنده تلویزیون، آواز خواندن و موزیک همسایه ها،رهایی از صدای مگس ها و انواع صداهای دیگر می باشد.

این مسائل به ظاهر بی اهمیت و ساده برای برخی افراد، بخصوص افراد باهوش تر اهمیت بسیاری داشته و موجب بروز اختلالاتی در زندگی آن ها می شود و آن ها را به انواع ترس ها و نگرانی ها دچار می سازد. تا جایی که ممکن است همه به چنین فردی بگویند که او فردی مشکل دار است و یا خود چنین تلقینی به خود داشته باشد. اما باید بدانیم که این مشکل او نیست و او یک فرد طبیعی اما با سطح هوش و فرهنگ بالاتری است.

تکنیک های این کتاب برای درمان بی خوابی و میسوفونیا به طور کلی به دو دسته تفکیک شده است که چندین تکنیک برای هر دسته نیز ذکر شده است. دسته اول تکنیک های کاملا درمانی و دسته دوم تکنیک های فرار از موقعیت را شامل می شود.

همچنین در این کتاب از تکنیکی استفاده شده است که با استفاده از آن می توانید 100 به خواب رفته یا بدون نگرانی و استرس و دور شدن از صداهای مزاحم، استراحت کاملی داشته باشید.

بکار بردن این تکنیک ها علاوه بر رفع مشکلات بی خوابی و حساسیت به صدا، موجب بالارفتن تمرکز و موفقیت در کارها نیز می شود.

در صورت استفاده مداوم از این تکنیک ها دیگر نیازی به نگران شدن در مورد آپارتمان و یا محل زندگی خود ندارید و در هر جایی، حتی در یک میدان میوه و تره بار یا اسب سواری قادر خواهید بود زندگی آرامی داشته باشید.
دسته بندی: جزوه » روانشناسی و روانپزشکی

تعداد مشاهده: 4120 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.pdf

فرمت فایل اصلی: pdf

تعداد صفحات: 48

حجم فایل:1,815 کیلوبایت

 قیمت: 10,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل
  • محتوای فایل دانلودی:


  • گالری تصاویر :
    جلد sample